Nowości

Najnowsze kolekcje

Kategorie

Kategorie asortymentu 2Mline.

KOMBINEZONY

SUKIENKI

BLUZKI

KOMPLETY

WSZYSTKIE

Odkryj wszystkie produkty polskiej marki 2Mline. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami odzieży damskiej zaprojektowanej z miłością do mody!

Bestseller

Sprawdź nasze najczęściej kupowane produkty.

Wyprzedaż

Produkty będące aktualnie w promocji!

PRODUKT
POLSKI

O nas

Jesteśmy polską firmą odzieżową. Specjalizujemy się w kreacji oraz produkcji odzieży damskiej wykonanej z wysokiej jakości tekstyliów pochodzenia włoskiego oraz tureckiego. Posiadamy dedykowany dział projektowy oraz profesjonalną szwalnię. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem a nasze produkty to owoc długiego procesu projektowego. Wszystko z miłością do mody i otaczającego nas świata. Cieszymy się, że możemy tworzyć dla Was wyjątkowe i niepowtarzalne produkty z branży modowej.

Dlaczego my?

Bezpieczne zakupy, wsparcie klienta i sprzedaży oraz wysyłka.

Darmowy Transport

Dla wszystkich wysyłek!

Wsparcie online

Numer tel: +48 609 323 390

Ochrona kupujących

Zabezpieczamy płatności

Hurtownia ONLINE

e-mail: hurt@2mline.pl

Blog

Aktualności, o naszych produktach, modzie i nie tylko…

dLaczego blog?

Aby jeszcze mocniej przybliżyć naszym klientom i partnerom naszą odzież, jej jakość i wykonanie, uruchomiliśmy blog firmowy 2MLine. 

Na blogu będziemy poruszać różne kwestie związane z modą, naszą odzieżą i nie tylko. Chcielibyśmy aby nasi klienci oraz partnerzy poznali się na nas, jako rzetelnym i godnym zaufania producencie odzieży damskiej. Pragniemy aby nasz sklep online z odzieżą damską był miejscem w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie, znajdzie inspiracje oraz ciekawe artykuły dotyczące mody, ubioru i stylu.

tematyka blogu

Na naszym blogu firmowym możesz przeczytać więcej o 2Mline, naszym procesie projektowym, o produktach i modzie. Znajdziesz tutaj również recenzje naszego asortymentu oraz niezależne opinie ze świata mody. Zapraszamy Państwa do śledzenia również naszych kanałów social media.

 

Opinie

Opinie i rekomendacje naszego asortymentu

NEWSLETTER

INSPIRACJE INSTAGRAM

Sprawdź inspiracje 2Mline na naszym instagramie!