FAQ

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

O NAS

Naszą misją jest projektowanie oraz tworzenie odzieży damskiej. Cenimy sobie indywidualizm, samodzielnie projektujemy wzory i fasony, dlatego też nasze produkty są unikalne i wyjatkowe. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Jesteśmy polskim projektantem odzieży damskiej w stylu casual. Projektujemy oraz szyjemy w Polsce. Posiadamy własny dział projektowy, który pracuje nad naszymi kolekcjami odzieży. Projektujemy w stylu: klasyczna elegancja, militarny oraz styl city. W celu zwiększenia różnorodności asortymentu w sprzedaży posiadamy również produkty innych producentów.

Produkty 2Mline to wysoka jakość i niezwykła precyzja wykonania. Do naszej odzieży damskiej wykorzystujemy tylko materiały z pochodzenia polskiego, włoskiego i tureckiego. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkt wysokiej jakości oraz trwałości.

PŁATNOŚCI & DOSTAWA

Akceptujemy płatności za pośrednictwem:

  • Tradycyjny przelew bankowy,
  • Płatności PayPal,
  • Przelewy24.

Obecnie oferujemy następujące opcje wysyłki:

  • Paczkomat InPost,
  • Paczkomat InPost – za pobraniem,
  • Odbiór osobisty.

Czas wysyłkowy to 1-3 dni roboczych. Czas wysyłki może się różnić w zależności od wybranej opcji zapłaty oraz czasu potrzebnego do zaksięgowania wpłaty.

 

REKLAMACJE & ZWROTY

Masz pełne prawo do reklamowania naszych produktów. Reklamacja powinna być zawarta na formularzu reklamacyjnym i wskazywać wadę oraz oczekiwania konsumenta wobec sprzedawcy. Reklamacje można składać z tytułu rękojmi za wady Produktów objętych Umową Sprzedaży oraz innych Usług. Pełne informacje na temat reklamacji znajdziesz tutaj

Tak, konsument może bez podawania przyczyny zwrócić towar  w terminie 14 dni daty otrzymania towaru. Szczegóły dotyczące zwrotów opisane są w naszym regulaminie

Zwrot pieniędzy w przypadku poprawnie złożonego formularza o odstąpieniu od umowy następuje w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Zazwyczaj jest to jednak czas od 1-3 dni roboczych.

POZOSTAŁE PYTANIA

Zajmujemy się również sprzedażą hurtową naszych produktów. Współpracujemy z wieloma butikami w Polsce oraz sklepami online z odzieżą damską. Nasze produkty w hurcie dostępne są już od 3 sztuk w atrakcyjnych cencach. 

ZADAJ WŁASNE PYTANIE