O nas

Zobacz kim jesteśmy, co robimy, jak pracujemy i jaką mamy politykę.

O nas i naszych projektach. Odzież damska projektowana w Polsce

Odzież damska projektowana w Polsce

Jesteśmy polską firmą odzieżową. Specjalizujemy się w kreacji oraz produkcji odzieży damskiej wykonanej z wysokiej jakości tekstyliów pochodzenia włoskiego oraz tureckiego. Posiadamy dedykowany dział projektowy oraz profesjonalną szwalnię. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem a nasze produkty to owoc długiego procesu projektowego. Wszystko z miłością do mody i otaczającego nas świata. Cieszymy się, że możemy tworzyć dla Was wyjątkowe i niepowtarzalne produkty z branży modowej.

2Mline to Polski projektant i producent odzieży damskiej casual.

Proces projektowy

Projekt konkretnego modelu rozpoczyna się od przeniesienia wymyślonej kreacji na papierowy szablon. Na takim szablonie znajdują się wszystkie informacje dotyczące krojenia i szycia dowolnego modelu, dzięki czemu może powstać pierwszy wzór.

Często jeszcze kilka poprawek, dopieszczenie szczegółów i prototyp jest gotowy. Nasze produkty szyjemy z wyjątkowej jakości tkanin i dzianin dopasowanych do konkretnego modelu. W tym zakresie mamy nieograniczone możliwości.

Najważniejsze w procesie tworzenia kreacji jest jakość, czas realizacji i dokładność wykonania. Nasze szwalnie każdy egzemplarz traktują z niebywałą starannością. Dzięki czemu każdy z naszych modeli charakteryzuje się ta sama jakością wykonania, zapewniając komfort użytkowania dla każdej kobiety.

O nas, o 2Mline - Jesteśmy polską firmą odzieżową. Specjalizujemy się w kreacji oraz produkcji odzieży damskiej.
O nas, o wzornictwie i procesie projektowania odzieży damskiej.

Wzornictwo jakość i materiały

Do produkcji wykorzystujemy materiały polskich producentów. Jesteśmy również bezpośrednim importerem najwyższej jakości materiałów i tkanin z Turcji i Włoch.

Polityka naszej firmy kładzie duży nacisk na jakość i detal. Dlatego też, produkty wykonane przez nas to produkty dopracowane i starannie zaprojektowane.

Dbamy również o odpowiedni proces produkcyjny dla naszego asortymentu, aby każdy produkt był wyprodukowany z zachowaniem najwyższej staranności przy możliwie najkrótszym czasie produkcyjnym.

jakość & perfekcja

Co nas wyróżnia?

MATERIAŁ I JAKOŚĆ

Wysoka jakość materiałów i tkanin

DZIAŁ PROJEKTOWY

Dedykowany dział projektowy

DETAL

Żaden szczegół nie umknie naszej uwadze

POLSKI PRODUCENT

Projektujemy i produkujemy w Polsce